DreamStallion yra uždarytas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DreamStallion yra uždarytas

Tavo Svajonių žirgynas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Maniežas Nr.7

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeŠt. 07 19, 2008 8:05 pm

Maniežas Nr.7 Konkuromaniezaspa1
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
Migli0ote
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Migli0ote


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2008-07-15

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeŠt. 07 19, 2008 9:10 pm

ateinu su Germeny RD Exclamation
pasistatau 1.60kliutis sokinesim bounce
susitwarkau uzlipu ispradziu zingsniu 10min.
tada ryscia 15min.
pakeliu zovadele iki lygegretes opa kaip graziai persokom cheers
tada suku i kaire kita kliutis wel saunus suolis tada palaisvinu pavadi
sokam lygegretes tada iskar kit kliutis sunku buwo,bet persokom :D
-ai geras pagiriu arkliuka I love you
tada dar 5min. ryscia 10min. zingsniu ir i garda 8)
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 10:30 pm

Atsivedu čia marcos ir darau ką liepė trenerė sniegeną.ruošiuosi pamokai.
paleidžiu žirgą prasibegioti,o pati tvarkausi.užsidedu konkūrinį šalmą,susitvarkau su apranga,kad man netrugdytų.Tada pasigaunu žirgą,užveržiu povaržą ir užsikabaroju ant jo.Susitvarkau kilpas ir mes pradedame apšilimą.Pariščiuojame kelis ratukus aplink maniežo sieną.Tada keletą ratukų pašoliuojam ir kelis kart perbėgam per kavaletes iš visų pusių.Ir štai pasirodo trenerė sniegena,tai prijojam prie jos.
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 10:33 pm

-Labas vakaras,-tariau Pasagėlei ir paglosčiau žirgą.Dabar vėl zovaduok ir užeik šias tris stamenėles iki 0,8 aukščio.Vėliau žiūrėsim kas bus Maniežas Nr.7 858276
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 10:37 pm

Išklausiusi trenerę ėmiausi darbo.Pazovadavau du ratus ir mes priartėjome prie pirmosios statmenėlės.Prie pat jos paraginau žirgą ir šis ją gerai peršoko,bet aš blogai laikiausi,todėl susvyravau.Priartėjome prie antrosios ir žirgas ją peršoko,bet aš nežinau dar kaip taisiklyngai laikytis,todėl nukritau ant nugaros
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 10:44 pm

Ateinu padėti Pasagėlei atsistoti.Paskui ėmiausi darbo gaudyti Marcos,nes šis visas persigandęs.Pagavusi paglostau eržilą.Poto visi apėjom kelis ratus žingsniu,jog ir Pasagėlė atgautų kvapą ir Marcos nusiramintų.
-Pasagėlemar nieko neskauda? :cyclops:
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 10:51 pm

Ne.Viskas gerai.Matai,man reikia mokytis visko nuo pradžių...Net teisingos sedėsenos nemoku.
Aš daugiau išsigandau negu susižeidžiau ar pan. :D
Viskas ok.Tęsiam pamoką.
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 10:53 pm

-Na ką gi,tęsiam,imk pažingsniuok dar ant eržilo.Gal nori pradėt šokti nuo kordo tada? Maniežas Nr.7 301353
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 10:55 pm

Aš dar pariščiuosiu,o tu nueik kordo atsinešti
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:00 pm

-Grįžtu į maniežą su kordu ir botagėliu.Tuomet pradedu meistraut kliūtelę.Sumeistravau šiokią tokią kliūtelę,is kavalečių Maniežas Nr.7 78999 iki kelių aukščio.
-Na Pasagėle atjok prie manęs.Šia kliūtelę užeik iš riščios,jei jauti jog žirgas kyla ankščiau laiko ir abejoji ar išsilaikysi greibkis karčių.Paskui jeigu bus gerai bandysim ir iš zovados
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:04 pm

Kliūtelė man patinka Maniežas Nr.7 78999
Pradedu riščiuot ir pririščiavus žirgas ima spyriotis.
Nusuku į šoną ir vėl pririščiuoju,tada žirgas peršoka.Aš karčių nesigriebiau,bet biški neteisingai kažkaip pasilenkiau jam šokant per kliūtį,todėl vėl svyravau kažkaip...sakau trenerei:
-būk gera,užsėsk ir parodyk kaip reikia sedėti visais momentais (įdėk foto į pranešimą) ir tada bandysim,-
bet šis šuolis išėjo gan geras :)
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:17 pm

Pasidarau savo ilgio kilpas,tuomet užšoku ant Marcos'o,pasiimu steką iš Pasagėlės.Palankstau žirgo galvą,keliu riščią,greit ir zovada.Užeinu savo kliūtelę.Marcos kaip pirmą kartą mane nešdamas kiek dvejoja,nes nežino ką aš galiu jam padaryti,peršoka.Iš kitos kojos taip pat užėjom,na dabar tikriausiai pasitiki raiteliu ir dėlto gerai šoka.Paglostau,ir lipdama nuo jo sakau:
-Pasagėle sėsk tu.Tau tikriausiai nesieka vien dėlto jog per anksti kyli iš balno,tuomet automatiškai atsislaisvina pavadys [žirgas lengvai nusukt gali],o kai žirgas šoka tu esi priversta kylti iš balno antrą kartą,todėl pasimeti,kartu ir arklys pasimeta.Todėl kylk iš balno tada kada kyls arklys,prieš pat pat kliūtį.Na o dabar šoksi ant kordo iš riščios.
Prisegiau kordą ir pavijau su botagėliu Marcos riščia.
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:24 pm

Viską gerai supratau.Mes pradedam riščiuoti su kordu ir priartėjame kliūtelę.Paraginu žirgą prieš pat ją stipriau (steko neprisireikia) ir kai žirgas kyla aš taip pat atsistoju balnakilpėse ir pasilenkiu į priekį,kaip rodė sniegena.Taip mes puikiai ją peršokam.Ir pakartojam tą patį dar 2 kartus.Visąlaik sekasi kuo puikiausiai :)
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:27 pm

-Va dabar gerai buvo,paglostyk žirgą.Pailsėk truputį ir tuoj užeisim iš zovados.Dabar mano manymu turėtų būt net lengviau,kai jau jauti kada arklys kyla.Na užteks poilsiauti,ir užeinam iš zovados study
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:31 pm

Paglostau žirgą ir tariu:
-man labai patinka tas jausmas kai jis kyla.anksčiau bijodavau,o dabar net smagu Wink,-
biški pailsėjom nusisegę kordą.Tada vėl sniegena jį prisegė ir ėjom iš zovados.Apėjom ratuką,ir pradėjo zovaduoti,kaip priartėjom kliūtelę žirgas šoko į tolį manęs paragintas ir aš laiku atsistojau.Viskas įvyko gerai,tik buvo keisčiau todėl biški persigandau bet laikėmės gerai :)
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:32 pm

-Kuo toliau tuo geriau,tik daugiau pasitikėjimo savimi ir ryžtingumo Maniežas Nr.7 46977 ir bus iš viso puiku.Ar bandysi viena šokti be kordo?Šitą pačią kliūtelę?
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:38 pm

-žinoma :) pabandom,-
sniegena nusega kordą ir aš apzovaduoju ratuką.priartėjus prie kliūties aš žirgą paraginu ir kai jis ima kilti,stojuos ir aš.Taip mes ją lengvų lengviausiai peršokam,bet matau,kad marcosui pabodo xD
-sniegena,gal jau didesnę šokam? taktiką supratau Wink,-
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:41 pm

-Gerai,galim,užeik tą statmenėlę 0,9 aukscio ir vėliau ta kryžiuką 1,0m aukšcio cheers Jei bus gerai dar sušoksim maršutėlį ir baigsim treniruotę
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:44 pm

Užeinu ant 0,9 zovada.žirgas ima kilti ir aš kylu.Peršokam cheers cheers cheers šaunu :)
tada priartėjam prie 1,0 ir... o ne Exclamation žirgas kažko pasibaidė ir aš (vėl eilinį kartą,skaudžiai,vėl ant nugaros,sušiktai,atsibodusiai ir knisančiai xD) nukrentu...
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:48 pm

-Viskas pradėsim jot griežtesniais žąslais,jeigu jis čia baidysis ko nori Maniežas Nr.7 75723 .Eik pavaikščiok,tada vėl užeik tik tą statmenėlę iš zovados,jeigu gerai bus tuomet jauu bus baigta trefkė,o kitą kartą užsidėk griežtesnius žąslus.Žiūriu su juo skubėti neįmanoma,teks ilgai dar treniruotis... Maniežas Nr.7 86992
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:52 pm

Žinai,man jau šiam kartui gal pakaks.Varom mes namo,kitąkart josiu ant tavo žirgo tiesiog.per daug gerą nusipirkau...ačiū už sugaištą laiką,už pastangas ir dėmsį bet jau turiu eiti.iki :)
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 11:54 pm

-Na nieko visiems būna.AŠ dėl Marcos'o taip pat manau.Viso gero,iki kito karto. Sleep
Atgal į viršų Go down
Racing girl
Masažistė ir Eros globėja
Masažistė ir Eros globėja
Racing girl


Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2008-07-15

Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitimePen. 08 01, 2008 10:04 am

Atlekiu su eros.
Pradedam risčiuoti prie sienelės.
Paraginu dički zovada/
Pasuku adgal.
Na va biški apšilima pasidarėm toki mažiuką.
Td nulipu nuo žirgo susistatau kavaletes.
Na va pradedam risčiuoti.
Op suduodu žirgui silpnai su kojomis.
Jis jau pradeda lėkti greičiau .
Per kavaletes gražiai eina.
Šaunuolis dar syki.
APsisukam pirgas lyg ir spiriojasi bet iveikem.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Maniežas Nr.7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maniežas Nr.7   Maniežas Nr.7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Maniežas Nr.7
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DreamStallion yra uždarytas  :: Jojimo vietos :: ~Konkūro maniežai~-
Pereiti į: