DreamStallion yra uždarytas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DreamStallion yra uždarytas

Tavo Svajonių žirgynas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitimePen. 07 25, 2008 10:53 pm

Na kagi išrinkime geriausią žirgyno raitelę(-į), visi parašome savo nuomuonę ir mes išrinksime geriausią žirgyno raitelę(-į)!!!! Geriausia(-s) žirgyno Raitelė(-is) bus apdovanotas!!!

Taisyklės:
  • Negalima balsuoti už save.

  • Reikia balsuoti sąžiningai be jokių susitarimų kas už ką balsuos

  • Ir negalima kritikuoti kito už jo nuomuonę.


Balsavimas vyksta iki Birželio 31D.


Prabalsuota už:
  • Pasagėlė~ 3 balsai
  • Sniegena~ 2 balsai
  • ~Fryziukė~ 1 balsas


Paskutinį kartą redagavo ~Fryziuke~, Tr. 08 20, 2008 1:14 pm. Redaguota 10 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitimeSk. 07 27, 2008 10:51 am

Na kai senajam Dramhorse perskaiciau jog toks konkursas rengiamas buvo viena mintis: Pasagėlė.Ji rūpinasi savo žirgas,maloniai bendrauja,stengiasi jog žirgynas būtų geras,populiarus ir pan.
Aš už Pasagėlę. Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! 785690
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitimeSk. 07 27, 2008 10:02 pm

Ačiū Sniegena I love you tikrai labai stengiuosi.
Mano nuomonė nesikeičia.Anksčiau balsavau už sniegeną,todėl balsuoju ir šįkart :)

P.S. Johnny tu balso negausi,nes metei į mane savo murziną tapkę Exclamation Exclamation Exclamation Razz
Atgal į viršų Go down
Racing girl
Masažistė ir Eros globėja
Masažistė ir Eros globėja
Racing girl


Pranešimų skaičius : 139
Join date : 2008-07-15

Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitimeAntr. 07 29, 2008 10:06 am

Aš už pasagėliux. Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! 858276 Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! 134533
Atgal į viršų Go down
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitimeAntr. 07 29, 2008 10:08 am

Na, ka teks ir man prabalsuoti
Aš balsuoju už Sniegiuką.
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
Svečias
Svečias




Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitimeAntr. 07 29, 2008 11:03 am

Aš už Pasagėlę
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitimeAntr. 07 29, 2008 1:07 pm

Razz Wink Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! 251332
Atgal į viršų Go down
Žirgų mylėtoja

Žirgų mylėtoja


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2008-08-01

Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitimeAntr. 08 19, 2008 5:38 pm

Aš už Fryziukę, nes ji moka rūpintis žirgais Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! 301353
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!   Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dėmėsio!!! Dėmėsio!!! Išrinkime geriausią žirgyno Raitelę(-į)!!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DreamStallion yra uždarytas  :: Ir dar... :: ~Konkursai ir Projektai~-
Pereiti į: